Prawo, sprawy karne – adwokat z Krakowa

Kancelaria zapewnia profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w zakresie prawa karnego, prawa wykroczeń, prawa karnego skarbowego oraz prawa karnego wykonawczego. Nasz adwokat sprawy karne rozwiązuje nie od dziś, służymy zatem fachową pomocą. Kontakt z naszą krakowską kancelarią wiąże się z takimi usługami, jak:

 • reprezentowanie Klientów w postępowaniu przygotowawczym (dochodzeniu/śledztwie) prowadzonym przez policję i prokuraturę
 • występowanie w charakterze obrońców, pełnomocników oskarżycieli posiłkowych oraz prywatnych we wszystkich stadiach postępowania karnego
 • obronę oskarżonych w postępowaniu przed sądami we wszystkich instancjach
 • obronę obwinionych w sprawach o wykroczenia przez sądami we wszystkich instancjach
 • występowanie o ułaskawienie do Prezydenta RP
 • sporządzanie zawiadomień o podejrzeniu popełnienia przestępstwa oraz prywatnych aktów oskarżenia
 • reprezentowanie pokrzywdzonych
 • sporządzanie apelacji, zażaleń, kasacji oraz wszelkich innych pism procesowych
 • reprezentowanie skazanych w postępowaniu wykonawczym dotyczącym odroczenia wykonania kary, przerwy w wykonywaniu kary, warunkowego przedterminowego zwolnienia
 • doradztwo prawne
 • sporządzanie opinii prawnych

Jako profesjonalna kancelaria zatrudniamy kadrę specjalistów z każdej specjalizacji. Zarówno doświadczony adwokat prowadzący sprawy karne w Krakowie, jak i prawnik zajmujący się sprawami skarbowymi służą swoją wiedzą oraz pomocą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować najlepszą możliwą w danym przypadku strategię oraz wdrożyć ją w życie. Dla nas najważniejsze jest to, aby adwokat znał prawo karne i potrafił je umiejętnie – z korzyścią dla Klienta – zastosować podczas rozprawy. Dbamy o to, by wspierać Klientów na każdym etapie sprawy. Pracujący adwokaci dla naszej Kancelarii w Krakowie specjalizują się w zakresie prawa karnego.

Adwokaci zajmujący się prawem karnym – jesteśmy dla Klienta w Krakowie

Swoją pracę wykonujemy rzetelnie w oparciu o atmosferę zaufania, dzięki czemu Klient może natychmiast poczuć się pewnie. Tak działa każdy nasz adwokat – prawo karne jest skomplikowane i bywa niezrozumiałe dla obywateli. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi zleceniodawcy czuli się bezpiecznie i rozumieli przebieg poszczególnych etapów każdego procesu. Jeśli więc poszukiwany jest adwokat, który sprawy karne prowadzi z troską o zrozumienie potrzeb każdego swojego Klienta, zachęcamy do skorzystania z usług naszej kancelarii. Podejmiemy się nawet najtrudniejszych spraw i dołożymy wszelkich starań, by doprowadzić je do szczęśliwego finału.

Specjalista od prawa karnego
Specjalista od prawa karnego

Kompleksowe usługi w Krakowie w zakresie spraw karnych

Usługi naszej krakowskiej kancelarii są bardzo wszechstronne. Mogą być więc Państwo pewni, że wybrany adwokat sprawy karne rozwiąże skutecznie i szybko we wszystkich przypadkach. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zrozumienie niezależnie od poziomu skomplikowania czy specyfiki. Pomoc doświadczonego adwokata specjalizującego się w prawie karnym umożliwi Państwu rozwiązanie najtrudniejszych spraw. Wierzymy, że wszyscy obywatele zasługują zarówno na dochodzenie swoich praw, jak i obrony w sytuacji, gdy dopuścili się wykroczenia lub przestępstwa. Nasi adwokaci z dziedziny prawa karnego dołożą wszelkich starań, aby zapewnić pomyślny przebieg każdej sprawy.

Adwokat od spraw sądowych w Krakowie

Od początku istnienia kancelarii mieliśmy okazję sprawdzić się w niezliczonej ilości spraw, dzięki czemu zdobyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające nam obecnie podejmować się wszelkich zleceń. Adwokat specjalizujący się w prawie karnym to ekspert, który w indywidualny i sumienny sposób zajmie się Państwa sprawą. Wystarczy zgłosić się do naszej kancelarii. Wspólnie omówimy problem, a wybrany adwokat wyspecjalizowany w sprawach karnych zajmie się resztą.

Adwokat a sprawy karne – posiadamy renomę w Krakowie

Cieszymy się powszechnym zaufaniem wśród Klientów z Krakowa. Każdy zatrudniony u nas adwokat zna różne sprawy karne od podszewki. Dzięki temu będzie mógł szybko przejść do działania. W najtrudniejszych procesach pomoże jedynie doświadczony adwokat, dla którego prawo karne stanowi nie tylko specjalizację, ale także życiową pasję. Właśnie tych cech można oczekiwać po naszych prawnikach. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

 

Nasi prawnicy do spraw karnych:

 

 Zapraszamy do kontaktu