Prawo spadkowe

Prawo spadkowe – fachowa pomoc kancelarii z Krakowa

Kwestie dziedziczenia czy zrzeczenia się majątku mogą być skomplikowane i nie zawsze jasne dla stron, których dana sytuacja dotyczy. W związku z tym eksperckie oko prawnika specjalizującego się w prawie spadkowym może okazać się niezbędne. Nasza kancelaria oferuje usługi prawne dotyczące stwierdzenia nabycia majątku lub jego działu. Pomagamy również w obliczeniu zachowku, wykonaniu zapisów o udział w dziedziczeniu, a także dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zabezpieczeniem spadku. Posiadamy niezbędne kompetencje w zakresie prawa spadkowego. W naszej kancelarii zajmujemy się również sporządzaniem testamentów i nadawaniem im mocy prawnej. Gwarantujemy kompleksowość usług na najwyższym poziomie.

Reprezentujemy naszych Klientów we wszystkich rodzajach spraw spadkowych. Udzielamy pomocy prawnej w szczególności w zakresie:

  • spraw o stwierdzenie nabycia spadku
  • spraw o dział majątku spadkowego
  • spraw o zachowek, wykonanie zapisu lub polecenia, zabezpieczenie spadku, zrzeczenie się dziedziczenia, zbycie spadku, przyjęcie lub odrzucenie spadku
  • sporządzania testamentów

W zakresie prawa spadkowego nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i reprezentuje Klientów przed sądami wszystkich instancji.

 

Nasi prawnicy specjalizujący się w sprawach spadkowych:

 

Zapraszamy do kontaktu