Prawo spadkowe

Prawo spadkowe – fachowa pomoc kancelarii z Krakowa

Kwestie dziedziczenia czy zrzeczenia się majątku mogą być skomplikowane i nie zawsze jasne dla stron, których dana sytuacja dotyczy. W związku z tym eksperckie oko prawnika specjalizującego się w prawie spadkowym może okazać się niezbędne. Nasza kancelaria oferuje usługi prawne dotyczące stwierdzenia nabycia majątku lub jego działu. Pomagamy również w obliczeniu zachowku, wykonaniu zapisów o udział w dziedziczeniu, a także dopełnieniu wszelkich formalności związanych z zabezpieczeniem spadku. Posiadamy niezbędne kompetencje w zakresie prawa spadkowego. Prawo spadkowe i działanie kancelarii wymaga indywidualnego podejścia do każdej sprawy i wyczucia. Poprzez mediacje w naszym oddziale w Krakowie, reprezentowanie zleceniodawców w sądzie i inne działania wierzymy, że możemy przyczynić się do uzyskania satysfakcjonującego dla wszystkich spadkobierców wyniku sprawy.

Pomoc w rozstrzyganiu o prawie spadkowym – zakres usług kancelarii w Krakowie

W naszej kancelarii zajmujemy się również sporządzaniem testamentów i nadawaniem im mocy prawnej. Gwarantujemy kompleksowość usług na najwyższym poziomie. Jako specjaliści od tej dziedziny prawnej, śledzimy wszelkie zmiany dotyczące prawa spadkowego. Nasza kancelaria w Krakowie prowadzi także sprawy dotyczące oświadczeń dotyczących odrzucenia spadku i innych zawiłych, problematycznych sporów. Zachęcamy Klientów, by każdy przypadek zachowku i spadku po zmarłym konsultować z profesjonalistami, takimi jak my, by uniknąć przykrych konsekwencji w przyszłości. Podpowiadamy także w kwestii prawa spadkowego i w przypadku odziedziczenia długów i zobowiązań finansowych. Jako kancelaria z Krakowa w wieloletnim doświadczeniem reprezentujemy naszych Klientów we wszystkich rodzajach spraw spadkowych. Udzielamy pomocy prawnej w szczególności w zakresie:

  • spraw o stwierdzenie nabycia spadku
  • spraw o dział majątku spadkowego
  • spraw o zachowek, wykonanie zapisu lub polecenia, zabezpieczenie spadku, zrzeczenie się dziedziczenia, zbycie spadku, przyjęcie lub odrzucenie spadku
  • sporządzania testamentów

W zakresie prawa spadkowego nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne i reprezentuje Klientów przed sądami wszystkich instancji.

 

Nasi prawnicy specjalizujący się w sprawach spadkowych:

 

Zapraszamy do kontaktu